Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Értékesítő munkatárs
Adatvédelem |

Értékesítő munkatárs

Álláshirdetés leírása Feladat:

* ügyfelek és partnerek felkutatása

* ügyfél igényeinek felismerése, felmérése,ajánlattétel

* tárgyalások bonyolítása

* az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása(jelentések küldése)

* aktív ügyfélkapcsolat-ápolás, ügyfél-elégedettség fokozása

* épület-korszerűsítés és a hozzájuk tartozó előtakarékossági szerződések értékesítése

* cégeknél és vállalkozásoknál világítás korszerűsítés felmérése

* oktatásokon való részvétel

Elvárások

* minimum középfokú végzettség

* felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)

* határozottság, jó kommunikációs képesség

* értékesítési területen szerzett tapasztalat

* önállóság, kreativitás, megbízhatóság

* magasfokú elhivatottság

* környezet-tudatosság

* pénzügyi területen és biztosítás területén szerzett tapasztalat

* aktív kapcsolatrendszer

* cafeteria területén szerzett tapasztalat

Előny:

* a hitelezési hatósági és a független biztosítás közvetítői vizsga megléte

* a vállalkozói igazolvány (nem kötelező)

Amit kínálunk:

* megbízható és kiszámítható vállalati háttér

* a pozícióhoz illesztett versenyképes kereseti lehetőség

* esztétikus munkakörnyezet,

* változatos munka

* korrekt oktatási rendszer, folyamatos képzések, fejlődési lehetőség

* széles körű támogatás a munkavégzésben (telefon, internet)
Fizetés 150-000-250.000
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/08/2018