Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Szerviztechnikus állás - Magyarország
Adatvédelem |

Szerviztechnikus állás - Magyarország

Álláshirdetés leírása Feladatok:

- megmunkáló központok, hosszesztergák és forgácsológépek kiszállásos karbantartása és szerviztevékenységének ellátása, egész Magyarország területén

- kapcsolódó adminisztráció nyilvántartása

- időközönként külföldi tréningeken való részvétel

Elvárások:

- Végzettség: a pozíciónak megfelelő végzettség

- Szakmai tapasztalat: forgácsológépek szervizelésében és karbantartásában szerzett tapasztalat

- Egyéb: "B" kategóriás jogosítvány, valamint a próbaidőre saját gépkocsi

- Felhasználói szintű számítógépes ismeret, ügyfélközpontú, rugalmas, terhelhető, jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készséggel rendelkező mobilis személyek jelentkezését várjuk.

Előny:

Nyelvtudás: angol és/vagy német nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatás

- A munkavégzéshez szükséges eszközök

- Folyamatos szakmai képzés, fejlődési lehetőség
Fizetés versenyképes
Munkavégzés helye Magyarország
Feladva 12/21/2017