Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Asszisztens
Adatvédelem |

Asszisztens

Álláshirdetés leírása Megbízónk, a világ egyik vezető busz és vontató, tengeri és ipari motorokat gyártó multinacionális vállalata számra megváltozott munkaképességű Asszisztens munkatársat keresünk napi 4 órás munkavégzésre.

Feladatok:

- Általános műhely-adminisztráció (nyilvántartások, kimutatások elkészítése, iratrendezés)

- Kapcsolattartás és ügyintézés (biztosítókkal, önkormányzatokkal, hatóságokkal)

- Szervizvezető és műszakvezetők munkájának támogatása

- Bérszámfejtéssel kapcsolatos adminisztráció ellátása

- Számlázás

- Pénztár kezelése

- Kintlévőség-kezelés

- Postázás és levélfeladás

- Telefonhívások kezelése

- Vendégek fogadása

- B kategóriás jogosítvány

Elvárások:

- Középfokú végzettség

- Legalább alapfokú szintű angolnyelv-tudás

- Néhány éves, asszisztensi pozícióban szerzett tapasztalat

- Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)

- Pontos, precíz munkavégzés

- Logikus gondolkodás, határozottság

- Megbízhatóság, rugalmasság
Cégnév .
Munkavégzés helye Szeged
Feladva 12/05/2017
Állás típusa Részmunkaidőben