Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Fuvarszervező
Adatvédelem |

Fuvarszervező

Álláshirdetés leírása FUVARSZERVEZŐ munkakörbe keres munkatársat nyíradonyi telephellyel rendelkező fafeldolgozó vállalat.

A munkatárs főbb feladatai:

* A vállalat gépjárműparkjának hatékony működtetése

* A vállalat alvállalkozó partnereinek bevonása a fuvarfeladatok végrehajtásába

* A fuvarfeladatokkal járó adminisztratív teendők ellátása

* Az ügyvezető igazgató számára jelentések, kimutatások készítése

Elvárások:

* Legalább középfokú szakirányú végzettség

* Minimum 1 éves szakmai tapsztalat

* Angol és/vagy román nyelv ismerete

* Vevőközpontú gondolkodásmód

* Nyitott, rugalmas személyiség

* Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent a felsőfokú szakirányú végzettség, valamely fuvarszervező szoftver ismerete és a hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat.

Munkavégzés helye Nyíradony
Feladva 01/08/2018