Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ
Adatvédelem |

ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

Álláshirdetés leírása Szereted a kihívásokat és a rugalmas időbeosztást?

Szeretsz telefonon és személyesen kapcsolatokat ápolni, új ügyfeleket megismerni?

Fuvarszervezéssel foglalkozó, professzionális, kiemelkedően fejlődő vállalat bővíti csapatát, ahová ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ munkatársat keresünk

• A kellő eredmény elérése esetén a munkaidőddel magad rendelkezel
• Stabil, megbízható vállalkozás vagyunk és hosszútávon gondolkodunk,
• Modern, színvonalas munkakörnyezetet, jó hangulatú munkahely, segítőkész munkatársak
• Versenyképes fizetés

Feladataid:

• Szolgáltatásunk értékesítése, megrendelésszám növelése,
• Új partnerek felkutatása,
• Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, személyes megkeresésük,
• Cégünk rendezvényeken való képviselete

Amit Tőled várunk:

• Aktív, tárgyalóképes német vagy szlovák nyelvtudás,
• Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat,
• Jó kommunikációs készség és tárgyalóképesség,
• Tanulásra, személyes fejlődésre való hajlandóság,

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkavégzés helye országszerte / Budaörs
Feladva 02/11/2018
Kapcsolat Imex Trans Hungary Kft
: 06706826457
: karolina@imextrans.hu