Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Adatrögzítő könyvelő
Adatvédelem |

Adatrögzítő könyvelő

Álláshirdetés leírása Adatrögzítő könyvelő munkakör

Az Ecovis Accounting Kft 1993 alakult. Fejlődésünk azóta is töretlen, habár nem szeretnénk nagy és személytelen céggé válni. Erősségünk az átlag könyvelőirodákhoz képest átfogóbb ügyfélkezelés, együtt dolgozunk cégcsoporton belül ügyvédekkel, adótanácsadókkal, könyvvizsgálókkal, ami szélesebb spektrumú kiszolgálást tesz lehetővé az ügyfelek felé. Mivel szakmánk kezd átalakulni, cégünk is úgy működik, mint egy kihelyezett pénzügyi-számviteli osztály, a szigorúan vett könyvelésen felül jelentéseket készítünk, pályázatok írásában segítséget nyújtunk, a bevallások és zárások készítésén felül tanácsainkkal segítjük ügyfeleink munkáját, akik folyamatosan jönnek ezért vált létfontosságúvá csapatunk bővítése.

Kínált munkakör: adatrögzítő könyvelő

Feladatai:
- számlák lefűzése, anyagok előkészítése, adatrögzítés, könyvelés, év végi főkönyv, beszámoló készítésében segédkezés,
-riportok készítéséhez segédkezés és a főkönyvek ellenőrzése
-áfa bevallások készítésében segédkezés
-tárgyi eszköz kezelés
-pályázatok, banki hitelek dokumentumainak előkészítése
-banki utalások felkészítése
-ügyféllel való kapcsolattartás
-könyvvizsgálóval való kapcsolattartás

Elvárások:
Az ideális jelölt gyakorlattal rendelkezik, nem jelent gondot az önálló munkavégzés. Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (world, excell, internet) Kulcs Soft program felhasználói szintű ismerete előnyt jelent. Angol alapszintű ismerete.

Amit kínálunk:
Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy nálunk a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú stabil egzisztenciát és családias hangulatú, emberi léptékű munkakörnyezetet ajánlunk. Nyugodt munkakörülmények, képzések, továbbképzések lehetősége, fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
Munkaidő: 8 17 óráig / főállás
Munkakezdés: Azonnal

Jelentkezéséhez amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát fényképes, fizetési igényével megjelölt szakmai önéletrajzát az iroda@ecovis.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye 1036 Budapest Bécsi út 52 1/19
Feladva 02/11/2018
Kapcsolat Ecovis Accounting Kft
: 061-430-0803
: iroda@ecovis.hu