Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Raktáros - Autószerviz
Adatvédelem |

Raktáros - Autószerviz

Álláshirdetés leírása Cégünk 15 éve működik márkafüggetlen autószervizként.
Hosszú távra keresünk munkatársat

Raktáros
pozíció betöltésére

Követelmények:
• Autószerviz raktározásban szerzett min. 3 év tapasztalat
• Autóalkatrész-, tartozék-, és felszerelési ismeretek
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office programok)
• Megbízható, önálló munkavégzési és problémamegoldó képesség
• Középfokú iskolai végzettség
• B kategóriás jogosítvány

Előny:
• Angol (és / vagy német, francia) nyelvismeret

Feladatai:
• A szerviz folyamatos, napi működéséhez szükséges alkatrészek biztosítása
• Alkatrészrendeléssel kapcsolatos feladatok – nyomon követés, anyagkiadás
• Raktár kezelése – raktárkészlet, rend, készlet-optimalizálás
• Új beszerzési források felkutatása, input árak optimalizálása
• Alkatrész árajánlatok elkészítése
• Áttekinthető rend biztosítása
• Alkatrész értékesítés
• Gumiraktár felügyelete

Amit kínálunk
• Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
• Versenyképes jövedelem
• Teljesítmény-prémium
• Modern munkakörülmények
• Hosszú távú álláslehetőség egy fejlődni kívánó tőkeerős cégnél

Munkahelye: Budakeszi
Munkaidő: H-P 7:00 - 16:00

Fényképpel ellátott önéletrajzát fizetés igény megjelölésével az allas@trt.hu e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye Budakeszi
Feladva 01/09/2018
Kapcsolat
: allas@trt.hu