Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Nyílászáró értékesítő
Adatvédelem |

Nyílászáró értékesítő

Álláshirdetés leírása Nyílászáró értékesítő

Kül- és beltéri nyílászárók kereskedelmével foglalkozó partnerünk, bővülés miatt keresi új értékesítő kollégáit! Ha szeretne családias, de modern munkakörnyezetben, jó hangulatban dolgozni és szakmailag fejlődni, olvassa tovább ajánlatunkat!

A leendő feladatok:
• értékesítési folyamat végigkísérése beérkező igények mentén;
• igények felmérése;
• ajánlatok, megrendelések készítése, szakmai tanácsadás;
• kapcsolattartás partnerekkel és megrendelőkkel;
• a fentiekkel kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
• kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
• középszintű angol és/vagy német nyelvtudás;
• műszaki beállítottság;
• értékesítésben szerzett tapasztalat;
• csapatszellem, tanulékonyság.

Amit kínálunk:
• hosszútávú, stabil munkahely;
• fix bérezés;
• modern munkakörnyezet;
• családias, baráti közösség;
• utazási hozzájárulás.

Munkavégzés helye: Budaörs
Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 9:00-17:00-ig, megbeszélés szerint szombati munkavégzés is lehetséges, amit kompenzál a cég.
Érdeklődni:+36306058667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel bérigényével ellátott fényképes önéletrajzát:
Munkavégzés helye Budaörs
Feladva 01/09/2018
Kapcsolat Produkteam Kft.
: +36 1 267 9010
: budapest@produkteam.hu