Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Kirendeltség vezető
Adatvédelem |

Kirendeltség vezető

Álláshirdetés leírása Anyagmozgató gépek értékesítésével, karbantartásával foglalkozó, vecsési cég keres tiszaújvárosi telephelyére kirendeltség vezetőt.
Akit keresünk:
- felsőfokú műszaki/gépészeti végzettséggel,
- legalább 5 év releváns műszaki/gépészeti tapasztalattal és
- legalább középfokú általános és műszaki jellegű angol nyelvismerettel rendelkezik
- Előny:
- anyagmozgató gépek műszaki felépítésében és kezelésében jártasság (jogosítványokkal)
- emelőgép ügyintézői vagy szakértői végzettség
Fő feladatai :
- a cég észak-magyarországi régiós érdekköréhez tartozó anyagmozgató gépek karbantartásának, javításának műszaki támogatása
- fenti munkák önálló szervezése szerviz technikus kollégáink számára
- partnereinkkel való kapcsolattartás
Kínálunk:
- régióban versenyképes fizetést
- szakmai fejlődés lehetőségét
- stabil, hosszú távú munkahelyet

Önéletrajzát várjuk a monika.rakhely@yale.horoszcoop címre, kérdésekre a 49/521-868 tel.számon válaszolunk.
Munkavégzés helye Tiszaújváros
Feladva 01/08/2018
Kapcsolat Horoszcoop Anyagmozgatás Kft.
: 49/521-868
: monika.rakhely@yale.horoszcoop.hu