Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Üzletkötő/Értékesítési Tanácsadó
Adatvédelem |

Üzletkötő/Értékesítési Tanácsadó

Álláshirdetés leírása Üdvözlünk az ImageScience Kft cég nevében!

Optikai és elektronmikroszkópok értékesítéséhez keresünk üzletkötő munkatársat

Elvárások a pályázóval szemben:
• Felsőfokú természettudományos, orvosi vagy biomérnöki diploma
• Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség; az ügyfelek igényeinek meghallgatása és megértése
• Középfokú, tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
• B kategóriás jogosítvány
• Budapest vagy Pest megyei lakóhely
• Önálló munkavégzés
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
• Mikroszkópok, kamerás és lézeres képalkotó rendszerek ismerete, aktív használata
• Meglévő, aktív kapcsolatrendszer, ügyfélkör
• PhD fokozat releváns területen
• Közbeszerzési eljárások ismerete, ezekben való aktív részvétel
• Angol felsőfokú nyelvvizsga
• Saját autó

Főbb feladatok/munkakör:
• Az ImageScience által képviselt termékek értékesítése
• Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
• Új ügyfelek felkutatása, számukra a cég és termékeinek bemutatása; szakmai tanácsadás
• Az ügyfelekkel való partneri viszony biztosítása
• Árajánlatok készítése, azok nyomon követése
• Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
• Szakmai kiállításokon való részvétel

Amit kínálunk:
• Kihívást jelentő, önálló, felelősségteljes feladatok
• Versenyképes fizetés, laptop, telefon
• Családias hangulat
• Dinamikusan fejlődő, sikeres vállalkozás
• Rugalmas munkavégzés, 4-6 óra részmunkaidőben is vállalható
A munkavégzés jelenleg elsősorban otthonról történik (home office formájában). Utazni főleg Magyarországon belül szükséges.

Amennyiben szereti a kihívásokat, szeretne munkájában nagyfokú önállóságot, siker- és eredményorientált; akkor kérjük küldje fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a patricia.varju@imagescience.hu e-mail címre.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/08/2018
Állás típusa Részmunkaidőben
Kapcsolat Image-Science Kft.
: +36302257704
: patricia.varju@imagescience.hu