Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Ügyfélszolgálati munkatárs horvát/ román/ szlovák/ szlovén nyelvtudással

Ügyfélszolgálati munkatárs horvát/ román/ szlovák/ szlovén nyelvtudással

Álláshirdetés leírása Az Extreme Digital csapata új kollégákat keres
pozícióba!

Mit jelent ez röviden?

A külföldi országokat támogató csapatunk felel azért, hogy az idegen nyelvű honlapok az adott nyelven tele legyenek mindenféle érdekes tartalommal és hasznos információval, ami a vevőink számára a vásárláshoz fontos lehet. Ha esetleg ezekkel kapcsolatban a vásárlóknak kérdése vagy észrevétele van, akkor ez a csapat az, aki igazi profik módjára válaszol meg mindent pontosan és villámgyorsan. Eddig tetszik? Nézzük a részleteket!

Milyen feladatok várnak Rád?
• Annak érdekében, hogy zökkenőmentesen működjön a külföldi honlapunk és a vásárlói felületünk, szükségünk van Rád a tartalom összeállításában és kezelésében.
• Te leszel az elsődleges kapcsolattartó az ügyfelek számára.
• Szakértelmeddel és hozzáértéseddel segítesz az beérkező telefonos és írásos megkeresések kezelésében.
• Garanciakezeléssel és termékekkel kapcsolatos információkkal segíted a vásárlóinkat.
• Te leszel az, aki ismeri a magyar és horvát/ román/ szlovák/ szlovén viszonyokat is, nem utolsó sorban figyeli a versenytársak aktivitásait.
• Kapcsolatot tartasz a többi csapattal házon belül.

Téged keresünk akkor, ha:
• folyékonyan beszélsz horvátul/ románul/ szlovákul/ szlovénül,
• érdeklődsz a kütyük és a technikai újdonságok iránt,
• szeretsz emberek között lenni és másoknak segíteni,
• neked is fontos, hogy korrektek legyünk egymással szemben,
• szeretsz jó társaságban lenni és te is vallod, hogy egy csapatként egy hajóban evezünk,
• nem ismeretlen számodra az MS office csomag,
• befejezett középiskolai tanulmányokkal rendelkezel.

Ha már dolgoztál hasonló munkakörben az előny, de ha nincs még ilyen tapasztalatod, akkor se aggódj, megtanítunk mindent!

Mit kínálunk Neked?
• Fix alapbért, kiegészítve teljesítményarányos juttatással,
• szabadon választható cafeteria csomagot,
• számos egyéb kedvezményt,
• képzéseket, tréningeket, utat a fejlődéshez,
• családias, barátságos légkört, igazi jófej társaságot, akik közé jó bejárni minden nap.

Hol fogsz dolgozni?

Extreme Digital központi iroda: 1033 Budapest, Reményi Ede utca 23.

Ha tetszik, amit eddig olvastál, küldd el a fényképes önéletrajzod és a bérigényed az allas_4034221802@edigital.hu e-mail címre, hogy felvehessük veled a kapcsolatot.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/07/2018
Kapcsolat Extreme Digital Zrt.
: 06-20-2900-779
: allas_4034221802@edigital.hu