Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Gépjármű karosszéria lakatos, szerkezeti lakatos
Adatvédelem |

Gépjármű karosszéria lakatos, szerkezeti lakatos

Álláshirdetés leírása Fő feladatai lesznek:
• Alkatrészek javítása, gyártása rajz, vagy minta alapján,
• alkatrészek részegységeinek felújítása,
• járművek és felépítmények karosszéria lakatos munkáinak elvégzése,
• futójavítások és egyéb karosszéria lakatos munkálatok elvégzése.

Elvárások:
• Szakirányú szakmunkás bizonyítvány,
• tűzvédelmi szakvizsga,
• önálló, precíz munkavégzés,
• rugalmasság, terhelhetőség,
• együttműködési készség.

Előnyt jelent:
• 3324 Vezetőüléses targonca gépcsoportra gépkezelői jogosítvány,
• „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

Amit kínálunk:
• Stabil bejelentett munkahely,
• azonnali munkakezdési lehetőség,
• 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,
• Foglalkozás-egészségügyi Szolgálat, ingyenes igénybe vehető fogászati ellátás,
• igény esetén munkásszállón történő elhelyezés,
• kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása.

Munkaviszony típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Budapest, IX. ker. Ecseri út 8-12.

Fényképes szakmai önéletrajzát a karrier@fkf.hu e-mail címre, tárgyban a „karosszéria lakatos” munkakör kifejezés feltüntetésével szíveskedjen elküldeni.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/07/2018
Kapcsolat FKF HR
: karrier@fkf.hu