Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Oktató- elektronikus cégnél
Adatvédelem |

Oktató- elektronikus cégnél

Álláshirdetés leírása
Feladataid lennének:
Oktatási anyagok kezelése, aktualizálása
Oktatások önálló lebonyolítása
Vizsgáztatás lebonyolítása
A képzéseken részt vett munkatársak értékelése, eredmények adminisztrálása
Az oktatáshoz szükséges eszközök kezelése, adminisztrációja
Visszajelzés a képzésen részt vett munkatársak vezetőinek
Továbbképzéseken való kötelező részvétel
Oktatási órarendek összeállítása és az éves képzési terv elkészítésében való részvétel
Soft skill tréningek lebonyolítása a megfelelő felkészítést követően
Kapcsolattartás az értékesítés területeivel

Amit elvárunk:
Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek
Jó problémakezelési képesség
Oktatói és/vagy tréneri tapasztalat
Rendszerben való gondolkodás képessége
Alkatrészek ismerete, műszaki alapismeretek

Amit nyújtunk neked:
Versenyképes fizetés
Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű magyar cégnél
Folyamatos képzés és szakmai fejlődési lehetőség
Igényes munkakörnyezet
Dinamikus, fiatal csapat

Munkaidő:
Teljes munkaidőben

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma! Küld el az önéletrajzodat az aniko.nagy@silveria.hu email címre.
Munkavégzés helye Kecskemét
Feladva 01/07/2018
Kapcsolat Silveria Kft.
: aniko.nagy@silveria.hu