Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Portás 24/48 nettó (700 Ft/óra)
Adatvédelem |

Portás 24/48 nettó (700 Ft/óra)

Álláshirdetés leírása Recepciós - és portás munkatársat/munkatársnőt keresünk, objektumőrzésre és recepciós munkakörre.
Budapesten a III. kerületbe 24/48-as munkarendbe, 700/óra nettó órabérezéssel.

Főbb feladatok:
• Vagyonvédelmi operátori feladatok ellátása
• Személyek ki- és beléptetése, ellenőrzése, általános recepciós feladatok ellátása
• Dokumentáció kezelése
• Rendkívül események során a szükséges intézkedések megtétele

Elvárások:
• Feddhetetlen előélet
• Érvényes vagyonőri igazolvány, érvényes különbözeti vizsga vagy mentességet igazoló okirat előnyt jelent, de nem kötelező
• Önálló, precíz munkavégzés
• Számítógépes ismeretek
• Magabiztos fellépés
• Kiváló kommunikációs készség
• Ápolt, igényes megjelenés

Amit kínálunk:
• Határozatlan időre szóló munkaviszony
• Fizetett szabadság
• Stabil háttér
• Formaruha biztosítása
• Egyéb térítésmentes juttatások

Jelentkezés: Kizárólag fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzzal és PORTÁS jeligével az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.
Munkavégzés helye Budapest III. ker.
Feladva 01/07/2018
Kapcsolat
: (1) 781 7063
: ujbudaiallasok@gmail.com