Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Projekt manager
Adatvédelem |

Projekt manager

Álláshirdetés leírása Project manager

A termékeit döntően Nyugat-Európában értékesítő, 80 fős fémmegmunkálással (lemez alkatrészek, forgácsolt alkatrészek, illetve késztermékek gyártásával) foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk Project managert keres Budapesttől 15 km-re található üzemébe.

Feladatkörök

• Projektek vezetése, irányítása, koordinálása
• A feladatok részletezése, kiosztása, időzítése
• Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása
• Tervezett költségkeretek betartása
• Folyamatos személyes kapcsolattartás, egyeztetés az ügyféllel
• Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete
• Határidők betartása és betartatása
• Állandó minőségi ellenőrzés biztosítása
• Végső tesztek felügyelete
• Projektek lezárása és a kész munka átadása
• Átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, fölmerült hibák azonnali kijavíttatása

Elvárások:

• Közép- vagy felsőfokú gépész végzettség,
• Lemezmegmunkálásban, forgácsolásban, mechanikai alkatrészek és szerelt egységek gyártásában legalább 3 éves szakmai és 1 éves vezetői tapasztalat, projektvezetési gyakorlat,
• AUTOCAD és műszaki rajzolvasási ismeret,
• Legalább középfokú német és/vagy angol nyelvtudás, rendkívül jó kommunikációs képesség
• Csapatszellem, ugyanakkor nagyfokú önálló munkavégzés
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód
• Precizitás, pontosság, alaposság
• Kreatív, megoldáskereső személyiség

Amit ajánlunk:
• Versenyképes jövedelem
• Hosszú távú munkalehetőség
• Utazási költségtérítés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az fmlparts@fmlparts.com e-mail címen, vagy a 06-30-957-3920-as telefonszámon várjuk.
Munkavégzés helye Pilisvörösvár
Feladva 01/07/2018
Kapcsolat FML Parts KFT
: 06-30-957-3920
: fmlparts@fmlparts.com