Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Területi képviselő
Adatvédelem |

Területi képviselő

Álláshirdetés leírása Több évtizedes nagykereskedelmi múlttal rendelkező csapat keres új cég indításához területi képviselőket Budapestre
és Pest megyébe, közel 3000 fajta termék értékesítésére.

Feladatok:
-rendelések felvétele
-partnerekkel való kapcsolattartás
-promóciók koordinálása, akciók lebonyolítása
-piackutatás
-facing controll
-túratervek, jelentések készítése
-új vevők felkutatása
-volumen terv- és árbevétel terv teljesítése

Elvárások:
- min. 1 éves képviselői értékesítési tapasztalat
-min. középfokú végzettség
-önálló, kreatív munkavégzés
-B kat. jogosítvány és vezetési gyakorlat
-nagy munkabírás
-felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
-jó kapcsolatteremtő- és kiváló tárgyalási készség
-rugalmasság
-ügyfél-orientáltság

Az állás betöltésénél előnyt jelent:
-kereskedelmi végzettség
-slepptúrás múlt
-lakóhelyhez közeli ügyfélkör
-HORECA vagy FMCG területen szerzett tapasztalat
-vállalkozói jogviszony (KATA , Bt. vagy Kft.)
-helyismeret

Amit kínálunk:
-nettó 200e Ft alapfizetés (elvárt minimum forgalom teljesítése esetén)+forgalom utáni jutalék
-céges autó
-telefon, táblagép
-szakmai tréningek
-promóciós eszközök

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye

Fényképes önéletrajzokat várunk a következő email címre:
kozuletinfo@gmail.com
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/07/2018
Kapcsolat Esze Attila
: 06703100439
: kozuletinfo@gmail.com