Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Hentest és eladónőt keresünk hentesboltba Németországba
Adatvédelem |

Hentest és eladónőt keresünk hentesboltba Németországba

Álláshirdetés leírása Németországba, Lindau közelébe németül jól beszélő hentest és szintén németül
jól beszélő eladónőt keresünk hentesboltba. Házaspárok is jelentkezhetnek,
amennyiben mindketten beszélnek jól németül.

Feladatok:
- hentes esetében: hentes munka, áru kiszállítása az ügyfeleknek, áruátvétel,
raktározás
- eladónő esetében: hentes áruk értékesítése, kasszázni nem kell

Elvárások:
- hasonló tapasztalat
- jó német nyelvtudás
- hentes esetében jogosítvány
- autó előny

Amit kínálunk:
- német bejelentés
- évi 24-30 nap fizetett szabadság az életkortól függően
- hosszútávú munkalehetőség
- szállást a munkáltató német cég biztosít ingyenesen panzióban
- korrekt bérezés
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezésüket német
önéletrajzzal a fachmitarbeiter@gmail.com e-mail címen illetve érdeklődni lehet telefonon a +3670-211-6752-es
telefonszámon.
Munkavégzés helye Lindau környéke
Feladva 12/15/2017
Kapcsolat Szolnoki Judit
: 0670/211-6752
: fachmitarbeiter@gmail.com