Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Raktáros
Adatvédelem |

Raktáros

Álláshirdetés leírása RAKTÁROS

FELADATOK:
• A raktári munkafolyamatok tervezése, szervezése, végrehajtása, ellenőrzése és értékelése
• Anyagmozgatás, bevételezés, eltárolás, a termékek azonosításának biztosítása
• A kiszállításokhoz előírt árumennyiségek előkészítése, kiadása
• Az anyagmozgások könyvelési rendjének, adatnyilvántartásának biztosítása az informatikai rendszerben (Misztrál raktárprogram)
• A raktárkészlet és a számítógépes nyilvántartás egyeztetése
• Éves leltárak elkészítése
• Termékek / alapanyagok szállítása

ELVÁRÁSOK:
• Középfokú végzettség
• Gyors és precíz munkát végez
• Csapatjátékos és együttműködő, rugalmas
• Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat (Misztrál raktárprogram, Word, Excel, Internet)
• B kategóriás jogosítvány

AMIT NYÚJTUNK:

• budapesti munkavégzés
• Kulturált munkahelyi környezet
• Korrekt munkaszerződés, bejelentett fix munkabér
• Cafeteria, BKV bérlet
• 40 órás munkahét, szabad hétvégék

Amennyiben kedvet érez és megfelel a fentieknek, akkor várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal 2017.12.20.-ig, bérmegjelöléssel az alábbi e-mail címre:

E-mail: info@teenstextilkft.hu
Munkavégzés helye Budapest XIII.
Feladva 12/15/2017
Kapcsolat "TEENS-TEXTIL" Kft.
: 06-1-359-3185
: info@teenstextilkft.hu