Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Költöztető munkatárs
Adatvédelem |

Költöztető munkatárs

Álláshirdetés leírása Magyarország piacvezető sajátraktára a Self Store Budapest hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe: KÖLTÖZTETŐ MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK:
• 6 raktárépületünk egyikébe (a vevő igénye szerint) való be és kiköltöztetés
• Bútorok, berendezések, használati eszközök szállítása

ELVÁRÁSOK:
• Középfokú végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• Fegyelmezett munkavégzés
• Terhelhetőség, jó fizikai állóképesség
• Megbízhatóság

ELŐNY:
• Releváns tapasztalat
• Szombati munkavégzésre való hajlandóság

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, III. kerület

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezését, KÖLTÖZTETŐ tárgy megnevezéssel, az alábbi e-mail címre várjuk: ujbudaiallasok@gmail.com.
Munkavégzés helye Budapest III. ker.
Feladva 12/15/2017
Kapcsolat Self Store Budapest
: (1) 781 7063
: ujbudaiallasok@gmail.com