Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Pékáru eladó (Spar)
Adatvédelem |

Pékáru eladó (Spar)

Álláshirdetés leírása XI. kerületi SPAR Market üzletünkbe új kollégát keresünk az alábbi pozícióba: Pékáru eladó

Az alábbi feladataid lesznek:
• Pék kemence kezelése, friss pékáru sütése
• Áru-, és árkihelyezés
• A feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése
• Takarítási feladatok
• Udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal

Amit kínálunk:
• Az alapjövedelmen kívül: műszakpótlék, bérlet-támogatás, cafeteria, vásárlási kedvezmény
• Azonnali, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
• Változatos feladatok, családias, támogató munkahelyi légkör

Csatlakozz hozzánk, ha:
• Megbízhatóan, lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
• Szívesen és jól kommunikálsz
• Kereskedelmi/pék/cukrász végzettség és tapasztalat előnyt jelent

Fényképes önéletrajzzal, PÉK-11 jeligével az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen
Munkavégzés helye Budapest XI. ker.
Feladva 12/15/2017
Kapcsolat
: (1) 781 7063
: ujbudaiallasok@gmail.com