Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Számlázási adminisztrátor
Adatvédelem |

Számlázási adminisztrátor

Álláshirdetés leírása Felvonókkal és mozgólépcsőkkel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk nyugdíjas munkatársat számlázási feladatokra. Lehetőség van azonnali kezdésre, a munka december végéig tart.

Feladat:
• napi szintű ügymenet támogatása a pénzügyi osztályon;
• számlákkal kapcsolatos adminisztráció.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület.

Elvárásaink:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
• számlázásban való jártasság;
• jó kommunikációs képesség;
• önálló munkavégzés.

Munkaidő: heti 4-5 munkanap, 6-8 órás munkarendben. Azonnali munkakezdéssel

Jelentkezés toth.edina@produkteam.hu e-mail címre megküldött önéletrajzzal és a tárgymezőben tüntesse fel a munka megnevezését, valamint bérigényét, vagy telefonon a +36 30 756 81 78 számon.
Munkavégzés helye Budapest, XIII. ker.
Feladva 12/05/2017
Kapcsolat Produkteam Kft.
: +36 30 756 81 78
: toth.edina@produkteam.hu