Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow 3D-CAD Szerkezettervező
Adatvédelem |

3D-CAD Szerkezettervező

Álláshirdetés leírása Új állást keres? A Produkteam Kft. 20 éve segíti az álláskeresőket, hogy megtalálják azt a munkahelyet, amit szeretnének, és ahol jól érzik magukat. Fontosnak tartjuk, hogy a munkaadó és munkavállaló egyaránt elégedett legyen. Jelentkezzen most, hogy segíthessünk Önnek!

Német hátterű autóipari épületek és fúrópajzsok tervezésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk 3D-CAD szerkezettervező munkatársat, ahol a feladatokat egy internacionális tervezési csapat tagjaként kell végezni. A megrendelések főként Németországból, USA-ból és Szingapúrból érkeznek. Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:
• acélszerkezetek, magasépítési acélszerkezetek 3D tervezése;
• gyártmánytervek készítése nagy volumenű ipari beruházásokban.
Elvárások:
• szakirányú tanulmányok/végzettség;
• 3D tervezőprogramban jártasság;
• MS Office ismerete;
• jó kommunikációs képesség;
• precizitás.
Előnyt jelent:
• angol vagy német nyelvtudás;
• Tekla vagy BoCAD program ismerete.
Amit kínálunk:
• kihívások és előremeneteli lehetőség;
• továbbképzések;
• fiatalos, családias 13 fős csapat;
• tudással és tapasztalattal arányos bérezés;
• BKK bérlet, céges telefon.
Egyéb információk:
• munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, a Blaha Lujza villamos megállótól 5 percre.
• munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órában.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot:

Munkavégzés helye Budapest, VII. kerület
Feladva 12/05/2017
Kapcsolat Meló-Depó Iskolaszövetkezet
: +36 1 267 9010
: budapest@melo-depo.hu