Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Cégvezető asszisztens műszaki területen
Adatvédelem |

Cégvezető asszisztens műszaki területen

Álláshirdetés leírása Új állást keres? A Produkteam Kft. 20 éve segíti az álláskeresőket, hogy megtalálják azt a munkahelyet, amit szeretnének, és ahol jól érzik magukat. Fontosnak tartjuk, hogy a munkaadó és munkavállaló egyaránt elégedett legyen. Jelentkezzen most, hogy segíthessünk Önnek!

Német hátterű épülettervezéssel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk a cég vezetője mellé asszisztens munkatársat, aki rugalmasan, kezdetben heti 20 órában segít az adminisztrációs feladatok ellátásában, és biztosítja az iroda gördülékeny működését.
Ha precíz vagy, van tapasztalatod irodai munkába és szeretnél egy részmunkaidős állást, akkor várjuk a jelentkezésed!

Feladatok:
• elszámolások, statisztikák készítése;
• számlamellékletek összeállítása;
• utazások szervezése, repülőjegyek foglalása;
• kapcsolattartás a különböző területekkel és később a megrendelőkkel;
• céges rendezvények és csapatépítők szervezése;
• később műszaki rajzok nyomtatása és küldése partnereknek.
Elvárások:
• Microsoft Office ismerete (Outlook, Word, Excel, függvények használata)
• kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
• középszintű angol nyelvtudás;
• műszaki beállítottság;
• önálló munkavégzés.
Előnyt jelent:
• német nyelvtudás;
• monotonitástűrés.
Amit kínálunk:
• elegáns irodai környezet;
• nyugodt munkahelyi légkör;
• családias 13 fős csapat;
• fejlődési lehetőség.
Egyéb információk:
• munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, a Blaha Lujza villamos megállótól 5 percre.
• munkaidő: hétfőtől péntekig rugalmasan heti 20 órában;
• munkakezdés: januári kezdés.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot:
Munkavégzés helye Budapest, VII. kerület
Feladva 12/05/2017
Állás típusa Részmunkaidőben
Kapcsolat Meló-Depó Iskolaszövetkezet
: +36 1 267 9010
: budapest@melo-depo.hu