Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Üzletkötő
Adatvédelem |

Üzletkötő

Álláshirdetés leírása Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akiknek fontos a folyamatos fejlődés és szeretnének tevékenyen részt venni egy dinamikusan fejlődő nyomdaipari vállalat életében.

Feladatok:

- Potenciális új ügyfelek megkeresése, új kapcsolatok kiépítése

- Ügyfél-elégedettségi felmérések elvégzése

- A felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása

- Érdeklődési, megrendelési igény felmérése/felkeltése

- Ügyfélmegtartás

Alapkövetelmény:

- Nyomdaipari területen szerzett néhány éves értékesítési tapasztalat

- Kiváló kommunikációs készség

- Kultúrált megjelenés

- Pontos, alapos munkavégzés

- Magabiztos vagy meggyőző attitűd

- Udvarias, türelmes, optimista hozzáállás

- Eredmény orientált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem

- Igényes, nem dohányzó munkahelyi környezet

- Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye Budapest III. kerület
Feladva 12/06/2017