Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Építmény és épületgépészeti mérnök
Adatvédelem |

Építmény és épületgépészeti mérnök

Álláshirdetés leírása Budapesti székhelyű, országos működési területtel rendelkező Mérnöki Iroda építmény – és épületgépészeti mérnököt keres.

A munkakör betöltésének feltételei:

- Minimum 3 éves szakmai gyakorlat,

- műszaki ellenőri jogosultság (ME-G-I.), vagy annak megszerzéséhez szükséges feltételek megléte,

- „B” tip. járművezetői engedély és tényleges gépjármű-vezetési gyakorlat

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

- Idegen nyelv (elsősorban angol) ismerete,

- FIDIC mérnöki tapasztalat, illetve szaktanfolyami végzettség,

- tényleges műszaki ellenőri gyakorlat,

- további műszaki ellenőri jogosultságok megléte,

- egyéb meglévő szakértői és felelős műszaki vezetői jogosultságok,

- „MSC” vagy ezzel egyenértékű felsőfokú végzettség,

- egyéb szakmai végzettség,

- versenyképes fizetési igény megjelölése.

Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/06/2017