Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Ügyvezetői asszisztens
Adatvédelem |

Ügyvezetői asszisztens

Álláshirdetés leírása Keresünk Egy Fő Ügyvezetői Asszisztenst!

Budapesten a VIII. kerületben működő-, a piac egyik meghatározó vendéglátó ipari fogyóeszközöket forgalmazó nagykereskedésbe keressük Önt, aki szereti a kihívást, a tanulást, a KEMÉNY MUNKÁT, de a rutin feladatokat is jól kezeli.

Hosszú távú munka, gyors munkába állási lehetőség, teljes munkaidő!

Feltételek:

- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

- Bizonyítható eredmények

- Szándék a folyamatos fejlődésre

- Nagy munkabírás

Feladatok:

- Adminisztrációs munka: bevételezés, számlák kezelése, fizetési határidők betartatása

- Beszállítókkal való kapcsolattartás

- Rendelések leadása, szállítmányozás megszervezése

- Árlisták, árajánlatok kezelése

- Az ügyvezetőtől elvárt egyéb feladatok teljesítése

Elvárások:

- Precíz, pontos munkavégzés

- A munkáért való felelősségvállalás

- Terhelhetőség

A jelentkezésében mindenképpen tüntesse fel korábbi eredményeit, melyek elősegítették sikerességét előző munkaköreiben. Amennyiben Ön pályakezdő úgy az eddigi eredményeire szintén kíváncsiak vagyunk.

Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/06/2017