Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Konyhavezető, szakács
Adatvédelem |

Konyhavezető, szakács

Álláshirdetés leírása Rendezvények előkészítéséhez és lebonyolításához egyedülálló, testre szabott megoldást biztosító megbízónk részére Konyhavezető, szakács munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Szükség esetén ételek, menüsorok megfőzése

- Az üzlet napi működésének felügyelete

- Catering kalkulációk elkészítése rendezvényekhez

- Menüsorok kitalálása akár újításokkal, kreatív módon

- Menüsorok árkalkulációjának, elkészítése, az elvárt minőségű tartalom biztosítása

Elvárások:

- Szakirányú középfokú végzettség

- Catering területén szerzett legalább 3-4 éves munkatapasztalat

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel főként a kalkulációkhoz)

- Rendszerszemlélet, gyakorlatias gondolkodás

- Kreativitás, nyitottság az új dolgok irányába

Munkakezdés: 2012. szeptember

A munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!

Fizetés megegyezés szerint
Cégnév .
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/05/2017