Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Ügyfélkapcsolati munkatárs, értékesítő
Adatvédelem |

Ügyfélkapcsolati munkatárs, értékesítő

Álláshirdetés leírása Rendezvények előkészítéséhez és lebonyolításához egyedülálló, testre szabott megoldást biztosító megbízónk részére Ügyfélkapcsolati munkatárs, értékesítő munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Potenciális partnerek felkutatása

- Telefonos lista összeállítása, cégek hívása akár ismeretlenül is vagy ajánlás útján

- Személyes találkozók megszervezése, tárgyalások lebonyolítása

- Szerződések megkötése, konkrét igények felmérése, specifikálása

- Brief-ek elkészítése, az ügyfél átadása a Rendezvényszervező kollégának

- Az ajánlatadásban való aktív közreműködés

- A már folyamatban lévő rendezvények megszervezésénél a háttérben kapcsolattartás

az ügyféllel, információk áramoltatása, visszacsatolása

- A meglévő ügyfélállomány kezelése, folyamatos kapcsolattartás, információszerzés

- Információk gyűjtése a piaci igényekről, trendekről, új ötletek, újítások, javaslatok tétele

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség

- Legalább 1-2 éves értékesítés területén szerzett munkatapasztalat

- Aktív piaci, céges kapcsolatok

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Aktív, proaktív, ambíciózus, céltudatos személyiség

- Az önmotiváció nagyon fontos

- Szeressen és akarjon dolgozni

- Eredmény- és siker-orientált attitűd

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület, valamint személyes tárgyalások az ügyfelek irodájában főként Budapesten

Munkakezdés: 2012. augusztus, szeptember

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!

Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/05/2017