Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow HR asszisztens
Adatvédelem |

HR asszisztens

Álláshirdetés leírása HR területen tanulsz vagy esetleg már végeztél is a tanulmányaiddal, és szeretnél gyakorlatot is szerezni?

Ha szeretnél belelátni egy profi tanácsadó cég működésébe és ezért cserébe besegítesz nekünk az adminisztratív feladatokba, jelentkezz! Töltsd velünk a nyár utolsó hónapját és szerezz tapasztalatot, hogy a munkakeresést értékes tudással és referenciával folytathasd!

Feladatok:

- Beérkező telefonok fogadása, üzenetek továbbítása, általános tájékoztatás, segítségnyújtás a regisztrációban

- Beérkező e-mailek megválaszolása

- Tanácsadók munkájának támogatása

- Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Felsőfokú HR végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok

- Angol nyelv kommunikációképes ismerete

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

- Jó kommunikációs készség

- Kedves, vidám, motivált személyiség

- Rugalmasság, nyitottság

Amit nyújtunk:

- Tapasztalatszerzés egy profi tanácsadó cégnél, ami hozzásegít a későbbi munkakeresés sikerességéhez

- A munkaerő közvetítési és kölcsönzési folyamatok, valamint a megváltozott munkaképességűek közvetítésének megismerése

- Munkavégzés rugalmas időbeosztásban

- Kedves, vidám csapat, jó hangulatú munkavégzés

- A gyakornoki idő alatt sajnos fizetést nem tudunk biztosítani

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Munkavégzés időtartama: 1 hónap

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat honlapunkon keresztüli regisztrációval juttasd el hozzánk, majd jelentkezz állásajánlatunkra!

Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/05/2017