Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow értékesítők
Adatvédelem |

értékesítők

Álláshirdetés leírása Egyedi szoftver megoldások fejlesztésével foglalkozó megbízónk részére Informatikai értékesítő munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Cégek telefonos megkeresése, szolgáltatások bemutatása

- Személyes látogatások szervezése és lebonyolítása Budapest és Pest megye területén

- Szolgáltatások értékesítése (egyedi szoftverek, online üzleti alkalmazások, internetes rendszerek, üzleti-informatikai megoldások és weboldalak fejlesztése, programozása)

- Szerződéskötés

- A telefonos és személyes megkeresések eredményének rögzítése

- A megszerzett partnerek kezelése

- Kapcsolattartás az irodavezetővel és az ügyvezetőkkel

Elvárások:

- Élő, naprakész kapcsolatrendszer cégekhez

- Értékesítésben szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat, informatikai értékesítésben szerzett tapasztalat előny

- Legalább középfokú végzettség, felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség előny

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség

- Határozott fellépés

- Ügyfélközpontúság

- Agilis, proaktív személyiség

- Önállóság, megbízhatóság, lojalitás

- Rugalmasság

- Ápolt, rendezett megjelenés

- Ideális esetben számlaképesség

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!

Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest és Pest megye
Feladva 12/05/2017