Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Marketing asszisztens munka
Adatvédelem |

Marketing asszisztens munka

Álláshirdetés leírása Megbízónk, egy olasz tulajdonú, luxus és divatmárkájú szemüvegkereteket és napszemüvegeket gyártó és forgalmazó piacvezető cég számára Marketing asszisztens gyakornokokat keresünk.

Feladatok:

- A marketing manager és a kereskedő csapat napi munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások:

- Felsőfokú marketing végzettség

- Középfokú szintű angol nyelvtudás; olasz, cseh vagy szlovák nyelv ismerete előny

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Kiváló kommunikációs képesség

- Határozott és kreatív személyiség

- Precíz, pontos munkavégzés

- Tanulási hajlandóság és elhivatottság a marketing irányába

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés időtartama: 2012.12.31-ig, kölcsönös szimpátia esetén határozatlan időtartamú munkaszerződés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!

Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest XIII. kerület
Feladva 12/05/2017