Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Számlázási munkatársat
Adatvédelem |

Számlázási munkatársat

Álláshirdetés leírása Megbízónk, egy olasz tulajdonú, luxus és divatmárkájú szemüvegkereteket és napszemüvegeket gyártó és forgalmazó piacvezető cég számára megváltozott munkaképességű Számlázási munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Partnerek részére beérkező áruk számlázása

- A számlázással kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

- Szükség esetén a számlák korrekciója

- Mintakollekciók számítógépes nyilvántartása

- Vevőszolgálati munka háttér támogatása

Elvárások:

- Munkaképesség-csökkenés mértékéről NRSZH (ORSZI) szakvélemény

- Legalább középfokú végzettség

- Számlázásban szerzett szakmai tapasztalat előny

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, valamely vállalatirányítási rendszer ismerete előny

- Megbízható, precíz munkavégzés

- Monotonitástűrő képesség

- Terhelhetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkakezdés: 2012. augusztus

Munkaidő: napi 4 óra, 13:00-17:00

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon honlapunkon keresztül (http://personnel.hu/regisztracio_ab.html). Töltse ki regisztrációs adatlapunkat, és csatolja magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát.

A munkaképesség-csökkenésének mértékéről szóló országos orvos szakértői szakvéleményt, valamint a végzettségeit igazoló bizonyítványok másolatát az adatlaphoz csatolva vagy postai úton juttassa el címünkre.

A regisztrációt követően jelentkezzen állásajánlatainkra. Nevének és e-mailben kapott jelszavának megadásával referenciaszám alapján válassza ki a fenti pozíciót.

Amennyiben már regisztrált honlapunkon és szeretné megpályázni a fenti pozíciót, kérem, nevének és e-mailben kapott jelszavának megadásával referenciaszám alapján válassza ki a fenti pozíciót: http://www.personnel.hu/upload/index_reg_ab.php?c=ra&t=d_appl

Az Ön által elküldött dokumentumokat az adatvédelmi törvény előírása szerint kezeljük, a leendő munkáltatóján kívül illetéktelennek rendelkezésére nem bocsájtjuk!

Adatbázisunkba történő regisztráció, ill. a munkaközvetítés ingyenes.

Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest XIII. kerület
Feladva 12/05/2017
Állás típusa Részmunkaidőben