Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Értékesítőt keresünk
Adatvédelem |

Értékesítőt keresünk

Álláshirdetés leírása Magyarország feltörekvő matrac-és fenyőbútor szaküzlete munkatársat keres XIII. kerületi üzletébe.

Munkakör:

• Vásárlók kiszolgálása, matracválasztási tanácsadás, bútor tanácsadás

• Az üzlet rendben tartása

• Beszállítókkal való kapcsolattartás

• Matrac ill. bútor szállítás

Elvárások:

• Vásárlóközpontú hozzáállás

• Jó fogalmazási képesség,

• Jó kommunikációs képesség – emailen, személyesen és telefonon is

• Jó erőnlét – néha bizony meg kell emelni a fránya szekrényeket

• Pontosság

• Csapatmunkára való készség

Előnyök:

• Ismered az internetet,

• Idegen nyelv ismeret

• Tudod használni a Word, Excel programokat,

• Normális sebességgel gépelsz,

• START kártya

Amit kínálunk:

• Stabil munkahely – ha jól teljesítesz, innen akár nyugdíjba is mehetsz…

• Versenyképes kereset

• Bejelentett állás, kifizetett szabadság...

• Senkinek nem kell hazudnod a matracok tulajdonságairól

Jelentkezés: fényképes önéletrajzodat – amely tartalmazza eddigi munkahelyeidet és iskoláidat is! - és egy levelet arról, hogy miért Te vagy a legjobb választás 2012. augusztus 10. éjfélig várjuk email címünkre – bp@matrackucko.hu!

Amennyiben 2012. augusztus 15-ig nem érkezik válasz leveledre, úgy azt kérjük, vedd tárgytalannak.

Munkavégzés helye Budapest, XIII. kerület
Feladva 12/05/2017