Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow üzletkötő állás
Adatvédelem |

üzletkötő állás

Álláshirdetés leírása Vezető biztosító piacbővítés céljából vállalkozó munkatársakat keres Budapesten és vonzáskörzetében

KKV ÜGYNÖKSÉGVEZETŐ és ÜZLETKÖTŐ pozícióba.

Meglévő csapatok jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

Komplett értékesítési ügynökség felállítása és vezetése;

Innovatív kkv és lakossági pénzügyi termékek értékesítése;

Értékesítő, tanácsadó munkatársak toborzása, mentorálása, motiválása, irányítása;

Lehetőség fizikai kirendeltség komplex működtetésére.

Elvárások:

Biztosítási, pénzügyi vagy kkv területen szerzett szakmai és/vagy vezetői tapasztalat;

Felsőfokú végzettség (minimum középfokú végzettség esetén lehetőség van biztosításközvetítői hatósági vizsga letételére);

Készségszintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet);

Dinamikus, innovatív szemléletmód, hatékony, célorientált személyiség;

Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, üzleti megjelenés;

Előnyt jelent:

Meglévő csapat;

Kiterjedt kapcsolatrendszer;

Biztosítási termékek ismerete, biztosítónál szerzett értékesítési, vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

Önállóság, ugyanakkor egy nemzetközileg elismert szervezet folyamatos támogatása;

Komplex, ingyenes képzési rendszer, folyamatos fejlődési lehetőség

Kiemelkedő, teljesítményarányos kereseti lehetőség, anyagi biztonság, alaptámogatás;

Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/05/2017