Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Területi képviselőt keresünk
Adatvédelem |

Területi képviselőt keresünk

Álláshirdetés leírása Megbízónk számára Területi képviselő munkatársat keresünk műholdas járműkövető rendszer értékesítésére rugalmas munkaidő beosztással, home office-ból történő munkavégzésre.

Feladatok:

- Új ügyfelek felkutatása

- Tárgyalási időpontok egyeztetése

- Tárgyalások lebonyolítása

- Ajánlatok készítése

- Szerződések kötése

- Az eszköz beszerelésének koordinációja, felügyelete

- Oktatások lebonyolítása az ügyfélnél

- Az új és meglévő ügyfelek gondozása

- Folyamatos kapcsolattartás az irodával

- Heti jelentések készítése

- Részvétel a heti értekezleteken

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség

- Legalább 5 éves értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Lojalitás, teljesítményorientált, pozitív személyiség

- Nyitottság, önállóság, terhelhetőség

- Tanulási hajlandóság műszaki affinitás

- Önmotiváció, elhivatottság

- Magabiztos fellépés, kellemes megjelenés

- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat, valamint az első időszakban saját gépjárműhasználat

- Budapesti vagy Budapest környéki lakhely

Előny:

- Tulajdonosi szemlélet, számlaképesség

- MLM értékesítési tapasztalat

- Angol és/vagy német nyelvtudás

- Dohánymentes életmód preferált

Amit kínálunk:

- Alkalmazotti munkaviszony

- Hosszú távú, stabil munkahely

- Versenyképes jövedelem (alapbér+mozgóbér)

- Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop, gépjármű költségtérítés, teljesítmény függvényében később akár céges autó)

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!

Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/05/2017