Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Számlázási munkatársat keresünk
Adatvédelem |

Számlázási munkatársat keresünk

Álláshirdetés leírása Megbízónk, egy olasz tulajdonú, luxus és divatmárkájú szemüvegkereteket és napszemüvegeket gyártó és forgalmazó piacvezető cég számára Számlázási munkatársat keresünk.

Kismamák, pályakezdők, diákok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Feladatok:

- Partnerek részére beérkező áruk számlázása

- A számlázással kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

- Szükség esetén a számlák korrekciója

- Mintakollekciók számítógépes nyilvántartása

- Vevőszolgálati munka háttér támogatása

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség

- Számlázásban szerzett szakmai tapasztalat előny

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, valamely vállalatirányítási rendszer ismerete előny

- Megbízható, precíz munkavégzés

- Monotonitástűrő képesség

- Terhelhetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkakezdés: 2012. augusztus

Munkaidő: napi 4 óra, 13:00-17:00

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!

Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest XIII. kerület
Feladva 12/05/2017
Állás típusa Részmunkaidőben