Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Ügyfélszolgálati koordinátort keresünk
Adatvédelem |

Ügyfélszolgálati koordinátort keresünk

Álláshirdetés leírása Megbízónk, egy olasz tulajdonú, luxus és divatmárkájú szemüvegkereteket és napszemüvegeket gyártó és forgalmazó piacvezető cég számára az angol mellett szlovák és/vagy cseh nyelvtudással rendelkező Ügyfélszolgálati koordinátor munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, segítség nyújtás, tájékoztatás, probléma megoldás

- Panaszos ügyfelek kezelése, reklamációk, konfliktus helyzetek megoldása

- Vevői adatbázis kezelése, adatok frissítése, karbantartása, változások nyomon követése

- Vevői rendelések rögzítése, ellenőrzése

- Szállítási információk közlése ügyfelek részére

- Az értékesítési tevékenység háttér támogatása, a területi értékesítők munkájához szükséges adatok, információk rendelkezésre bocsátása

- Kapcsolat tartás a szállítmányozócéggel, felmerülő hiányok, eltérések megoldása, korrigálása

- Számítógépes raktárkezelés, értekésítők kollekcióinak nyilvántartása

- Árukészlet változások rögzítése

- Leltározás

- Cégen belüli társrészlegekkel és az anyacéggel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

- Folyékony szlovák és/vagy cseh nyelvtudás

- Aktív angol nyelvtudás (alap és középfok közötti szint) elsősorban telefonok lebonyolításához

- Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny

- Néhány éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat; pénzügyi és értékesítési tapasztalat előny

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) raktárkezelő rendszer ismerete előnyt jelent

- Kiváló kommunikációs képesség

- Határozott, proaktív személyiség

- Precíz, pontos munkavégzés

- Az ügyfélszolgálati munka iránti elhivatottság

- Tanulási hajlandóság

- Lojalitás

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkakezdés: Azonnal

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar, valamint szlovák és/vagy cseh nyelvű, fényképes önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!

Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest XIII. kerület
Feladva 12/05/2017