Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Betanított munka
Adatvédelem |

Betanított munka

Álláshirdetés leírása Megbízónk termelő üzemébe megváltozott munkaképességű betanított munkásokat keresünk Gödön történő munkavégzésre.

Feladatok:

Fogyasztáscsökkentő készülékek összeszerelése:

- Elektronikus vezérlés összeszerelése

- Forrasztás

- Műgyantás kiöntés

Elvárások:

- Munkaképesség-csökkenés mértékéről NRSZH (ORSZI) szakvélemény

- Legalább középfokú végzettség; középfokú műszaki vagy műszerész végzettség előny

- Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

- Alapfokú szintű számítógépes ismeretek

- Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

- Nagyfokú kézügyesség

- Műszaki affinitás

Munkavégzés ideje: napi 4, 6 vagy 8 óra

Munkavégzés helye: Göd

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon honlapunkon keresztül. Töltse ki regisztrációs adatlapunkat, és csatolja magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát.

A munkaképesség-csökkenésének mértékéről szóló országos orvos szakértői szakvéleményt, valamint a végzettségeit igazoló bizonyítványok másolatát az adatlaphoz csatolva vagy postai úton juttassa el címünkre.

A regisztrációt követően jelentkezzen állásajánlatainkra. Nevének és e-mailben kapott jelszavának megadásával referenciaszám alapján válassza ki a fenti pozíciót.

Amennyiben már regisztrált honlapunkon és szeretné megpályázni a fenti pozíciót, kérem, nevének és e-mailben kapott jelszavának megadásával referenciaszám alapján válassza ki a fenti pozíciót.

Az Ön által elküldött dokumentumokat az adatvédelmi törvény előírása szerint kezeljük, a leendő munkáltatóján kívül illetéktelennek rendelkezésére nem bocsájtjuk!

Adatbázisunkba történő regisztráció, ill. a munkaközvetítés ingyenes.

Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Göd
Feladva 12/05/2017
Állás típusa Részmunkaidőben