Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Rendszergazda állás
Adatvédelem |

Rendszergazda állás

Álláshirdetés leírása Amnesty International Magyarország számlaképes junior rendszergazdát keres heti 10 órában

Az Amnesty International egy nemzetközi nem-kormányzati szervezet, amely világszerte az emberi jogok

elismertetéséért és tiszteletben tartásért küzd. Az AI legalább 150 országban több mint 3 millió tagot

számláló, kormányoktól, pártoktól, egyházaktól és ideológiától független globális szervezet. A nemzetközi

szervezethez szorosan kapcsolódik az Amnesty International Magyarország munkája, amely egyesületi

formában működik és magánszemélyek támogatásából tartja fenn magát.

Munkakör: részidős junior rendszergazda

Feladatok:

· 10-15 asztali számítógép karbantartása

· 1 darab samba szerver felügyelete

· IT ügyintézés

Elvárások:

· számlaképesség

· desktop linux (főleg ubuntu és xubuntu) kiváló szintű ismerete

· linux (ubuntu) szerver kiváló szintű ismerete

· egyedi betűtípusok telepítése

· openoffice kiváló szintű ismerete

· samba beállítása

· tonido ismerete

· SOHO routerek beállítása

· Windows asztali kliensek és iOS ismeret

· alapvető hálózati ismeret

· fejlesztési ambíciók

Előny:

· angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban

· PC hardveres ismerete

· az Amnesty International Magyarország Egyesület elveinek elfogadása, hasonló gondolkodásmód

· CiviCRM bevezetésében szerzett tapasztalat

Munkaidő: heti 10 óra

Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület

Jelentkezés módja: magyar nyelvű, fénykép nélküli önéletrajz (kizárólag pdf formátumban), fizetési igény

megjelölésével az allas@amnesty.hu e-mail címre.

Tárgy: „Junior rendszergazda 2012”

Munkábaállás kezdete: 2012. augusztus eleje
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/05/2017
Állás típusa Részmunkaidőben