Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Vevői kapcsolattartó pozíció
Adatvédelem |

Vevői kapcsolattartó pozíció

Álláshirdetés leírása Autóipari beszállító vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

FELADATOK

- Vevői kapcsolattartás, speciális szállítási igények ügyintézése

- Vevői rendelések feldolgozása, kiértékelése

- Együttműködés a társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

- minimum középfokú végzettség,

- gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben

- tárgyalási szintű német nyelvtudás (szóban és írásban)

- jó problémamegoldó képesség

- precíz, pontos munkavégzés

- csapatmunkára való képesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Debrecen, Ipari Park

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, teljesítményfüggő havi bónuszt, béren kívüli és többféle szociális juttatást (cafetéria, hűségpénz, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kultúrált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (szakmai önéletrajz, motivációs levél, bizonyítványok másolata saját néven elmentve) várjuk.

Fizetés 1 Ft
Munkavégzés helye Debrecen/Hajdú-Bihar megye
Feladva 02/11/2018