Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Külkereskedelmi üzletkötő
Adatvédelem |

Külkereskedelmi üzletkötő

Álláshirdetés leírása Magyarország piacvezető állatgyógyászati és növényvédelmi termékek forgalmazó vállalata számára Külkereskedelmi üzletkötő munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Viszonteladói és végfelhasználói hálózat bővítése, partnerek keresése, kiválasztása külföldi viszonylatban

- Folyamatos telefonos és személyes kapcsolattartás meglévő külföldi partnerekkel

- Export értékesítési csatornák kialakítása

- Export értékesítési folyamatok kivitelezése

- Piacelemzés, termékpozicionálás

- Partner és termék adatbázisok naprakész vezetése, karbantartása

- Teljesítések nyomon követése, értékelése

- Új potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétel

- Külföldi partnerek meglátogatása

- Szakmai kiállításokon való részvétel

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség

- Értékesítési területen szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat, az értékesítési folyamatok ismerete

- Külkereskedelmi területen szerzett tapasztalat előny

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

- MS Office felhasználó szintű ismerete

- Kereskedelmi szemléletmód, eredményorientált attitűd

- Jó szervező, együttműködő és konfliktuskezelő képesség

- Motivált elkötelezett személyiség, nagy munkabírással és stressztűrő képességgel

- Határozott, felelősségteljes munkavégzés

- B kategóriás jogosítvány, megbízható vezetési tudás (költségtérítéssel)

- Utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár, rendszeres külföldi utazás (Távol-Kelet, Arab országok is)

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem

- Stabil hosszú távú munkahely és vállalati háttér

- Fiatalos csapat

- Kihívásokkal teli, változatos munkakör

- Támogató, dinamikus munkakörnyezet

- Számos külföldi utazás

- A feladatok elvégzéséhez szükséges munkaeszközök (autó, telefon + költségtérítés)
Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Székesfehérvár
Feladva 12/05/2017