Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow értékesítő
Adatvédelem |

értékesítő

Álláshirdetés leírása A világ minden tájáról Magyarországra érkező turisták tartózkodásának és teljes programjának, szállásának, személyszállításának, idegenvezetésének megszervezésével és lebonyolításával foglalkozó megbízónk kislétszámú irodájába tapasztalt Utazási referens, értékesítő munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Ajánlatok összeállítása önállóan az ajánlatkérések alapján, főként német és angol nyelven

- A csoportszervezés teljes körű lebonyolítása és adminisztrálása, a szükséges adatok begyűjtése

- Új lehetőségeket felkutatása a jövőbeli új üzletek reményében

- Folyamatos piackutatás, információk begyűjtése, összekapcsolása

- Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás utazási irodákkal, szállodákkal, magyar utasokkal, cégekkel

- Visszajelzések megadása, az információk visszacsatolása

- Az ajánlatok utókövetése

- Díjbekérő elkészítése

- Bejövő telefonok kezelése magyar, német és angol nyelven is

- Hírlevelek írása és szerkesztése német és angol nyelven

- Üzleti kapcsolatépítő rendezvényeken való személyes képviselet

Elvárások:

- Idegenforgalmi végzettség, felsőfokú végzettség előny

- Legalább 15-20 éves utazási irodában, beutaztatásban szerzett munkatapasztalat

- Legalább középfokú szintű angol ÉS német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint)

- Jó fogalmazókészség és remek kommunikációs készség

- Pörgős, dinamikus, aktív és proaktív személyiség

- Szerény, kedves, toleráns, jó humorú, optimista személyiség

- Megbízható, önálló munkavégzés

- Dohánymentes életmód preferált

Előny:

- Orosz és dél-amerikai piacon szerzett tapasztalat

- Orosz és/vagy spanyol nyelvtudás

- Amadeus jegyvásárlási képesítés

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar, német és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!

Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 02/11/2018