Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Rendezvényszervező
Adatvédelem |

Rendezvényszervező

Álláshirdetés leírása Rendezvények, kiállítások és konferenciák lebonyolításával foglalkozó megbízónk számára Rendezvényszervező kollégát keresünk.

Feladatok:

- A kezdeti, betanulási időszakban a cég tulajdonosának és a leendő kolléga közvetlen felettese munkájának adminisztratív támogatása

- Rendezvények szervezése és megvalósítása, az ehhez kapcsolódó feladatok feladatok önálló, kreatív elvégzése

- A rendezvény zökkenőmentes lebonyolítása

- A felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása

- A rendezvényekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség

- Rendezvényszervezési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség

- Önálló, felelősségteljes munkavégzés

- Kreatív, nyitott, őszinte, rugalmas személyiség

- Határozott fellépés

- Elegáns megjelenés

Előny:

- Felsőfokú végzettség

- Nyelvtudás

- Vállalkozói szemlélet

Amit kínálunk:

- Alkalmazotti munkaviszony

- Hosszú távú munkalehetőség

- A munkavégzéshez szükséges feltételek biztosítása (notebook, telefon)

- Közvetlen, baráti hangulatú munkakörnyezet

- Fiatalos, dinamikus csapat

Munkaidő: napi 8 óra, rugalmas munkaidő beosztással, mivel a rendezvények időpontjaitól függően esetenként hétvégi munkavégzés is előfordulhat

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület,
Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 02/11/2018