Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Kereskedelmi asszisztenst keresünk
Adatvédelem |

Kereskedelmi asszisztenst keresünk

Álláshirdetés leírása Nemzetközi cég pásztói irodájába keresünk azonnali belépéssel, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással

Kereskedelmi asszisztens munkatársat.

Leendő munkatárs feladatai közé tartoznak:

Utazások, megbeszélések, találkozók szervezése.

Az cégvezetők szakmai munkájának hatékony és teljes körű támogatása, angol nyelvű tolmácsolási feladatok ellátása.

Az üzleti naptár vezetése, határidők nyomon követése. Levelezések lebonyolítása, különböző szakmai anyagok előkészítése.

Érkező vendégek és beérkező telefonok fogadása, klasszikus asszisztensi feladatok ellátása.

A munkakör betöltésének feltétele:

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

Nagyfokú precizitás, önállóság

Jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség

Dinamizmus, határozottság, kreativitás

Reprezentatív megjelenés

Nagy munkabírás, terhelhetőség, konfliktus-kezelési képesség
Munkavégzés helye Pásztó
Feladva 02/11/2018