Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Recepciós-asszisztens multinacionális céghez
Adatvédelem |

Recepciós-asszisztens multinacionális céghez

Álláshirdetés leírása Játékforgalmazással foglalkozó multinacionális megbízónk kislétszámú budapesti irodájába Recepciós-asszisztens kollégát keresünk.

Feladatok:

- Vendégek fogadása, útba igazítása

- Telefonok fogadása, üzenetek továbbítása

- Ügyvezető adminisztratív feladatainak támogatása

- Üzleti levelezés bonyolítása

- Időpontok egyeztetése

- Tárgyalók bekészítése

- Fordítások készítése

- Beérkező posta bontása, iktatása, szortírozása

- Kapcsolattartás a futárszolgálatokkal

- Marketing feladatokban való részvétel

Elvárások:

- Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent

- 1-2 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

- Felsőfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétele a pozíció betöltésének

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

- Kiváló kommunikációs készség

- Jó problémamegoldó képesség

- Ügyfélközpontúság

- Kedves egyéniség
Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 02/11/2018