Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Értékesítésre kolléga
Adatvédelem |

Értékesítésre kolléga

Álláshirdetés leírása Megbízónk, egy magyar tulajdonú, 20 éves piaci múltra visszatekintő és a szakma meghatározó szakembereit foglalkoztató piaci szereplő, amely informatikai megoldásokat nyújt a környezetvédelem és a hulladékgazdálkodás területét támogatva.

Budapestre és Pest megyére koncentrálva, valamint akár országos területi működésre Értékesítési specialista kollégát keresünk számukra.

Feladatok:

- A piac feltérképezése, potenciális partnerek beazonosítása

- Telefonos megkeresések (akár hideg hívásokkal), személyes találkozók előkészítése

- Személyes kapcsolatfelvétel és kapcsolat kialakítása a potenciális partnerekkel (szükség esetén szakértő kolléga bevonásával)

- Szerződések megkötése, valamint a futó projektek nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

- Tudatos és folyamatos kapcsolatépítés, a cég szakmai hírnevének megerősítése

- Napi szintű kapcsolattartás a cég központi irodájával és részvétel a heti értekezleteken

Elvárások:

- Legalább 6-8 éves értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat, valamint a versenyszférában és az önkormányzati szektorban lévő kapcsolatrendszer

- Informatikai értékesítésben és hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalat és kapcsolatrendszer előnyt jelent

- Értékesítési véna, elhivatottság az értékesítés és az ügyfélkezelés iránt

- Felsőfokú műszaki végzettség és informatikai affinitás előny a pozíció betöltéséhez

- Home office jellegű munkavégzés

- Utazási hajlandóság, akár országos szinten

- B kategóriás jogosítvány és próbaidő alatt saját gépjárműhasználat

- Angol, román, lengyel vagy német aktív nyelvtudás előnyt jelent

- Belső motiváció

- Nagy munkabírás

- Megbízhatóság, őszinteség és lojalitás

- Ápolt, rendezett megjelenés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát honlapunkon keresztüli regisztrációval juttassa el hozzánk, majd jelentkezzen állásajánlatunkra!
Fizetés megegyezés szerint
Munkavégzés helye Budapest és Pest megye
Feladva 02/11/2018