Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Értékesítőt és csoportvezetőt felveszünk
Adatvédelem |

Értékesítőt és csoportvezetőt felveszünk

Álláshirdetés leírása A Közép-európai Koordinációs Iroda jutalék + sikerdíj + extra bónusz kereseti lehetőséggel

ÉRTÉKESÍTŐ ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ

kollégát keres az ország egész területéről

Tevékenységeink:

• Ügyfél forgalomnövelés, vevőkörbővítés, kampány kivitelezés

• Beszerzés optimalizálás, költségracionalizálás

• Finanszírozás: pályázat, hitel, faktor, lízing, kockázati tőke

Az országban egyedülálló módon az ügyfél több mint 150 féle lehetőség közül választhat!

Értékesítői feladat:

- Időpont egyeztetés (előkészített címanyagot biztosítunk)

- Kapcsolatfelvétel

- Tárgyalás lebonyolítása

- Szerződés megkötése

Vezetői feladatok a fentieken túl:

- Értékesítők betanítása

- Ellenőrzése

- Vezetése

Elvárások, előnyök:

- Jó kommunikációs készség

- Értékesítési tapasztalat előny

- Aktív céges kapcsolatrendszer előny

- Számlaképesség szükséges

- Végzettségi kikötés nincs

Amit nyújtunk:

- Iroda

- Telefon

- Számítógép

- Telemarketing / előkészített címanyag támogatás

- jutalék + sikerdíj + extra bónusz

- Egy ügyfél után kötési jutalék, sikerdíj jutalék, több mint 150 féle partneri jutalék visszaosztás, bónuszok

- Térítésmentes továbbképzések

- Teljes körű szakmai támogatás

- Kezdés előtt ingyenes szakmai tréning

- Kiemelt indulási jutalék

- Napi támogatás

Fizetés 2-400000
Munkavégzés helye Országos
Feladva 02/11/2018