Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Programozó szoftverfejlesztő céghez
Adatvédelem |

Programozó szoftverfejlesztő céghez

Álláshirdetés leírása Tanácsadó és szoftverfejlesztő cég ASP .NET programozó munkatársat keres.

Feladatok:

• Webes technológiákra épülő alkalmazások fejlesztése .NET programnyelven

• A szoftverkódok dokumentálása, tesztelése

• Együttműködés a cég más területeivel

Elvárások:

• Legalább 3 éves fejlesztői munkatapasztalat

• Legalább 2 éves .NET 3.5 vagy újabb környezetben szerzett releváns fejlesztői tapasztalat

• ASP.Net, WCF, MS SQL és Linq ismerete

• XML, Ajax technológiák ismerete

• Legalább középfokú végezettség, felsőfokú (szakirányú) végzettség előny

• Középfokú, a fejlesztői munkához szükséges angol nyelvtudás (írásban és olvasásban)

• Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség

• Pontos, precíz munkavégzés

• Vállalati folyamatok ismerete

Nem feltétel, de előnyt jelent:

• SilverLight ismerete

• SharePoint Server 2007 vagy 2010 környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat

• Sharepoint Server 2007 vagy 2010 bevezetésében, konfigurálásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat

• Új MS Office dokumentumok (pl. .docx) programozásában szerzett tapasztalat

• Microsoft vizsgák megléte

Amit kínálunk:

• Piacképes fizetés

• Családias, mégis nagyvállalati hátteret biztosító munkakörnyezet

• Dinamikus csapat

• Hosszú távú munkalehetőség

• Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye Budapest, XIV.
Feladva 02/11/2018