Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow Bérszámfejtő pozíció
Adatvédelem |

Bérszámfejtő pozíció

Álláshirdetés leírása Orvosi járóbeteg szolgáltatást nyújtó megbízónk részére megváltozott munkaképességű Bérszámfejtő munkatársat keresünk napi 4 órás munkavégzésre.

Feladatok:

- Bér- és munkaügyi feladatok teljes körűen, önállóan ellátása

- Munkaszerződések megírása

- Be- és kiléptetési feladatok ellátása

- Bérszámfejtés elvégzése

- Bérrel kapcsolatos bevallások, be- és kijelentések, adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése

- Szükség esetén a könyvelő kolléga munkájának segítése, a könyvelési programba adatrögzítési feladatok ellátása

Elvárások:

- Munkaképesség-csökkenés mértékéről szóló országos orvos szakértői szakvélemény

- TB ügyintéző, bérszámfejtő végzettség

- Több éves bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat

- Speciális munkarendekkel kapcsolatos szabályok ismerete (munkaidőkeret, részmunkaidő, hétvégi, éjszakás munkarend)

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Excel használat

- Hessyn bérszámfejtő program ismerete előnyt jelent

- Megbízható, pontos munkavégzés

- Önálló munkavégzésre való képesség

- Nyitottság, rugalmasság
Cégnév .
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/09/2018
Állás típusa Részmunkaidőben