Álláshirdetések arrow Allasok.Orgarrow asszisztens
Adatvédelem |

asszisztens

Álláshirdetés leírása Oktatással és vállalkozásfejlesztéssel foglalkozó megbízónk számára megváltozott munkaképességű Képzési asszisztenst keresünk.

Feladatok:

- A képzési tevékenységgel kapcsolatos havi kimutatások elkészítése

- Felnőttképzési statisztika rendszeres feltöltése online felületre

- Résztvevői visszajelzések összesítése

- Képzésekhez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása

- Dokumentáció-kezelés, archiválás

- Tananyagok, résztvevői jegyzetek, szóróanyagok előkészítése, sokszorosítása

- Részvétel a képzési projektek tervezésében, szervezésben, lebonyolításában és értékelésében

Elvárások:

- Munkaképesség-csökkenés mértékéről szóló országos orvos szakértői szakvélemény

- Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent

- Legalább 1-2 éves adminisztratív területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)

- Pontos, precíz munkavégzés

- Megbízhatóság
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 02/11/2018
Állás típusa Részmunkaidőben